See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi całodobowego zbierania i wywozu do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego z podziałem na 7 części: Zadanie nr 1 – teren RDW w Białogardzie, Zadanie nr 2 – teren RDW w Chojnie, Zadanie nr 3 – teren RDW w Drawsku Pomorskim, Zadanie nr 4 – teren RDW w Gryficach, Zadanie nr 5 – teren RDW w Koszalinie, Zadanie nr 6 – teren RDW w Pyrzycach Zadanie nr 7 – teren RDW w Stargardzie. 2. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odnośnie których nie wydano rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa, lub decyzji lub innego aktu w związku którym dany produkt ICT, usługa ICT lub konkretny proces ICT powinien zostać wycofany z użytkowania. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych, tj. zamówień z wolnej ręki o których mowa w art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres usług polega na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego; 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto: Zadanie nr 1 – 50 000,00 zł; Zadanie nr 2 – 50 000,00 zł; Zadanie nr 3 – 50 000,00 zł. Zadanie nr 4 – 50 000,00 zł; Zadanie nr 5 – 50 000,00 zł; Zadanie nr 6 – 50 000,00 zł. Zadanie nr 7 – 50 000,00 zł. 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu umowy, polegające na faktycznym zbieraniu i wywozie do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) w ciągach dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego oraz wykonaniu prac administracyjno-biurowych (dla każdego z zadań). 5. Obowiązek ten dotyczy także Podwykonawców. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności.
Internal identifier: ZZDW-6.3710.158.2026.8.14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: I. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie znajdującej się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367256 II. Zamawiający w postępowaniu zastosuje procedurę określoną w art.139 ustawy Pzp. III.Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie dokumenty: 1) formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1.1- nr 1.7 do SWZ; 2) formularz cenowy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 4.1- nr 4.7 do SWZ 3) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów;; 4) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ppkt 3); 5) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu; Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego zasoby 6) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia. VI. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy wskazane są w pkt 7 dział VIII SWZ. V. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ. VI. Warunki zmian umowy zawarto w § 11 Projektu umowy. VII. Warunki waloryzacji wynagrodzenia zawarto w § 14 Projektu umowy.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90524300 Removal services of biological waste
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 1 - teren RDW w Białogardzie
Description: Zadanie nr 1 - teren RDW w Białogardzie Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Białogardzie Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.1) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 1 - teren RDW w Białogardzie
Options:
Description of the options: Zamawiający informuje, iż przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usługi w okresie realizacji umowy, w zakresie opisanym w Formularzach cenowych, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) – do maksymalnej wartości 100 000,00 zł netto;
Lot: LOT-0002
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 2 - teren RDW w Chojnie
Description: Zadanie nr 2 – teren RDW w Chojnie Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Chojnie Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.2) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 2 – teren RDW w Chojnie
Lot: LOT-0003
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 3 – teren RDW w Drawsku Pomorskim.
Description: Zadanie nr 3 – teren RDW w Drawsku Pomorskim: Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania teren RDW w Drawsku Pomorskim Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.3) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 3 – teren RDW w Drawsku Pomorskim
Lot: LOT-0004
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 4 – teren RDW w Gryficach.
Description: Zadanie nr 4 – teren RDW w Gryficach. Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Gryficach Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.4) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 4 – teren RDW w Gryficach
Lot: LOT-0005
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 5 – teren RDW w Koszalinie.
Description: Zadanie nr 5 – teren RDW w Koszalinie. Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Koszalinie Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.5) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 5 – teren RDW w Koszalinie
Lot: LOT-0006
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 6 – teren RDW w Pyrzycach.
Description: Zadanie nr 6 – teren RDW w Pyrzycach. Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Pyrzycach Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.6) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 6 – teren RDW w Pyrzycach
Lot: LOT-0007
Title: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie nr 7 – teren RDW w Stargardzie.
Description: Zadanie nr 7 – teren RDW w Stargardzie. Przedmiotem zamówienia jest: Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych zwierząt wolno żyjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Stargardzie Szczegółowy zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 4.7) SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 7 – teren RDW w Stargardzie