647834-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: NZP.271.148.2026 Postępowanie o udziel.zam.publ.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wart.powyżej 10 000 000 euro na dostawę generatora krio wraz z kriosondami oraz generatora do elektrochirurgii z wyposaż.w ramach projektu pn.:„Wzmocnienie potencjału Infrastruktury na potrzeby diagnostyki i leczenia pacjentów onkolog.w ośrodku SOLO III województwa łódzkiego" dla WWCOiT im. M.Kopernika w Łodzi
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa generatora krio wraz z kriosondami oraz generatora do elektrochirurgii z wyposażeniem w ramach projektu pn.: „Wzmocnienie potencjału Infrastruktury na potrzeby diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych w ośrodku SOLO III województwa łódzkiego.” dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz szkoleń” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7. 3. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 2 pakiety tj. Pakiet Nr 1: Generator Krio +kriosondy Pakiet Nr 2: Generator do elektrochirurgii z wyposażeniem 4. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje w ramach pakietów. 5. Przedmiotowa dostawa współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Zdrowia przyznanych Umową na realizację projektu pn: „Wzmocnienie potencjału infrastruktury na potrzeby diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych w ośrodku SOLO III dla województwa łódzkiego.” W związku z powyższym Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w przypadku nieuzyskania środków finansowych niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Zgodnie z art. 257 oraz art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może unieważnić postępowanie, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Internal identifier: NZP.271.148.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Generator Krio +kriosondy
Description: Szczegółowy opis asortymentowo-­ilościowy znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Generator do elektrochirurgii z wyposażeniem
Internal identifier: Pakiet nr 2