See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa samochodów oznakowanych i nieoznakowanych na potrzeby jednostek administracji rządowej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. fabrycznie nowych pojazdów samochodowych wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026r., na potrzeby Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku, w tym: - samochód osobowy typu kombi oznakowany – 5 szt. dla PUCS - samochód osobowy typu Pick-up, oznakowany – 1 szt. dla PUCS - samochód typu mikrobus osobowo-towarowy – 1 szt. dla PUCS - samochód osobowy typu kombi – 1 szt. dla GSSE - samochód osobowy typu kombi van - 1 szt. dla WIORIN. 2. Opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ: 1) Specyfikacja techniczna w zakresie minimalnych parametrów technicznych i funkcjonalności – odpowiednio dla części według załącznika: nr 1A - część I ; nr 1B – część II, nr 1C – część III, nr 1D – część IV oraz nr 1E – część V 2) zapisy zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik nr 4 – część I-V, 3) oznakowanie pojazdów służbowych KAS - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów i Gospodarki z dnia 21 stycznia 2026r. w sprawie oznakowania pojazdów służbowych Krajowej Administracji Skarbowej (Dz.U. z 2026, poz. 131) - dotyczy części I i II. wymagane gwarancje: 1) na wszystkie podzespoły: mechaniczne, elektryczne, elektroniczne – obejmującej prawidłowe funkcjonowanie samochodu, wady materiałowe i fabryczne – minimum 24 miesiące. Uwaga! Okres gwarancji wskazany w pkt 1) stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 2) na powłokę lakierniczą – minimum 24 miesiące, 3) na perforację nadwozia - minimum 48 miesięcy. Wszystkie wymagania określone w specyfikacjach funkcjonalno-technicznych pojazdu dla części I -V, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp. 3. Zamówienie podzielono na pięć części : Część I - samochód osobowy kombi, oznakowany – 5 szt. Część II - samochód osobowy pick-up, oznakowany - 1 szt. Część III - mikrobus osobowo-towarowy - 1 szt. Część IV - samochód osobowy kombi - 1 szt. Część V - samochód osobowy kombi van - 1 szt.
Internal identifier: 2201-ILZ.260.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: samochód osobowy kombi, oznakowany – 5 szt.
Description: samochód osobowy kombi, oznakowany – 5 szt. - dla funkcjonariuszy Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdańsku - zgodnie ze specyfikacją techniczną wg załącznika nr 1A do SWZ, w której określono minimalne parametry/warunki pojazdu
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: samochód osobowy pick-up, oznakowany - 1 szt.
Description: samochód osobowy typu Pick-up, oznakowany – jedna sztuka dla funkcjonariuszy Pomorskiego Urzędu Celno Skarbowego Dział ,,Port Gdańsk” - zgodnie ze specyfikacją techniczną wg załącznika nr 1B do SWZ, określającą warunki/parametry minimalne
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Title: mikrobus osobowo-towarowy - 1 szt.
Description: samochód typu mikrobus osobowo –towarowy dla funkcjonariuszy KAS - Działu Morskiego - zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą zał. nr 1C do SWZ, która określa warunki minimalne
Internal identifier: Część III
Main classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
Lot: LOT-0004
Title: samochód osobowy kombi - 1 szt.
Description: samochód osobowy typu Kombi – jedna sztuka dla Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego w Gdyni - zgodnie ze specyfikacją techniczną - zał. nr 1D, określającą parametry/warunki minimalne
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Title: samochód osobowy kombi van - 1 szt.
Description: samochód osobowy typu Kombi van– jedna sztuka dla Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku - zgodnie ze specyfikacją techniczną określającą parametry/warunki minimalne - zał. nr 1E do SWZ
Internal identifier: Część V