647873-2026 - Competition
Czechia – Cardiac support devices – ECMO včetně servisu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitleECMO včetně servisu
DescriptionPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 1 ks přístroje ECMO (systému pro mimotělní podporu krevního oběhu a výměnu krevních plynů) pro oddělení akutní kardiologie. Součástí předmětu plnění je i zajištění záručního a následného pozáručního servisu.
Internal identifierPZ-2026-0000258, PZ-2026-0000861
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the proceduredle ZP a dle ZZVZ § 56
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 33182000 Cardiac support devices
Additional classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsV souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na navýšení jednotkových cen za servisní činnost, a to o míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem za příslušný kalendářní rok. Takové navýšení je možné pouze v případě, že míra vyhlášené inflace bude vyšší než 5 %. V takovém případě budou navýšeny jednotkové ceny za servisní činnost od 1. 4. roku následujícího po ukončení záruční doby. Jednotkové ceny uvedené v servisní smlouvě lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k servisní smlouvě.