2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Rzgów
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowywaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Rzgów (jednorodzinnych i wielorodzinnych), terenu nieruchomości będących własnością Gminy Rzgów, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz z punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie gminy Rzgów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz aktami wykonawczymi, a także aktualnymi w okresie wykonywania zamówienia zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego i przepisami prawa miejscowego w szczególności: określającymi szczegółowy sposób i zakres świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Rzgów.
Internal identifier: ZP 271/18/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Konieczność zapewnienia ciągłości odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Rzgów. Skrócony termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 1 pkt. 2 ustawy pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowywaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Rzgów (jednorodzinnych i wielorodzinnych), terenu nieruchomości będących własnością Gminy Rzgów, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz z punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie gminy Rzgów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz aktami wykonawczymi, a także aktualnymi w okresie wykonywania zamówienia zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego i przepisami prawa miejscowego w szczególności: określającymi szczegółowy sposób i zakres świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Rzgów.