647904-2026 - Competition
Bulgaria – Parking lot construction work – „Изграждане на паркинг в УПИ I-845 "за болница", кв. 15, по пл. на гр. Карнобат - етап 1 и етап 2”
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Изграждане на паркинг в УПИ I-845 "за болница", кв. 15, по пл. на гр. Карнобат - етап 1 и етап 2”
Description: Предметът на настоящата поръчка е изпълнител на строително-монтажни работи за изграждане на паркинг за посетители в северозападната част на имота (УПИ I-845, кв. 15 по плана на гр. Карнобат) с 122 паркоместа, от които 10 за хора в неравностойно положение, както и служебен паркинг с 8 места срещу входа на болничното заведение. Посетителският паркинг се изгражда в зелена зона с напълно нова асфалтова настилка. Прилежащите тротоари ще бъдат изградени с бетонни плочи и градински бордюр. За паркинга за посетители се предвижда изграждане на система за контрол на достъпа - входни и изходни бариери, входни и изходни устройства. За ограничаване на нерегламентирано паркиране ще бъдат монтирани антипаркинг колчета. Етап 1 Този етап предвижда ремонт на вътрешни улици, включително зоната за служебен паркинг с 8 места - подмяна пътен бордюр, фрезоване на асфалтова настилка и полагане на нов износващ слой от плътен асфалтобетон. При подмяна на бордюри и съгласно изискванията за достъпна среда се налага демонтаж и преизграждане на съществуващ тротоар от юг на централният подход към болничното заведение. Предвижда се изграждане на парково осветление. Отвеждането на дъждовните води ще бъде, чрез дъждоприемни шахти, включени към съществуващата дъждовна канализация. Проектът включва ревизия на шахти на подземната инфраструктура и подмяна на капаци. Предвижда се изграждане на нова ограда в западната част на имота. Етап 2 Предвижда се изграждане на служебен паркинг с 18 паркоместа с общ вход-изход към центъра за спешна медицинска помощ, изграждане на система за контролиран достъп и основен ремонт на вътрешна улица в обхвата на проектиране. Аналогично на Етап 1 ще бъдат използвани асфалтова настилка и бетонни плочи за изграждане на прилежащи тротоари. Предвижда се изграждане на парково осветление. Отвеждането на дъждовните води ще бъде чрез дъждоприемни шахти, включени към съществуващата дъждовна канализация. Предметът на настоящата обществена поръчка обхваща цялостното изпълнение на строежа, включително всички строително-монтажни работи, предвидени в Етап 1 и Етап 2 на одобрения инвестиционен проект. Двата етапа ще се възложат едновременно в рамките на настоящата обществена поръчка. Проектът включва ревизия на шахти на подземната инфраструктура и подмяна на капаци. Проектът включва изпълнение на СМР по следните части: Архитектура, Геодезия, Конструкции, ВИК и Технологична, Електрическа, Пътна, Паркоустройство, Конструктивно становище, ПБЗ, ПБ и ПУСО. За обекта има издадено Разрешение за строеж № 78/13.08.2024 г. от главния архитект на Община Карнобат. Строителните и монтажни работи ще се извършват в съответствие със Закона за устройство на територията, изискванията на Възложителя и предвижданията на одобрените инвестиционни проекти. Видовете и количествата СМР са посочени в Техническата спецификация. Към датата на обявяване на обществената поръчка не е осигурено финансиране, с оглед на което договорът ще бъде сключен под условие по смисъла на чл. 114 от ЗОП.
Internal identifier: 608211
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223300 Parking lot construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001