647905-2026 - Competition
Poland – Angioplasty supplies – Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego dla Pracowni Endowaskularnej, Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego dla Pracowni Endowaskularnej, Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Description: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego dla Pracowni Endowaskularnej, Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Internal identifier: DZP/2-23/233/129/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: 1. Procedura postępowania związana z dostawą w/w jest niezwykle istotna dla zapewnienia ciągłości świadczenia usług medycznych Pracowni Endowaskularnej jak również Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej. Skrócenie terminu składania ofert umożliwi szybsze przeprowadzenie oceny ofert oraz podjęcie niezbędnych działań administracyjnych w celu zawarcia umowy 2. Zachodzi pilna konieczność udzielenia zamówienia, wynikająca z wysokiego stopnia wykorzystania obowiązujących umów na dostawy asortymentu objętego niniejszym postępowaniem. W związku z zwiększonym zużyciem asortymentu oraz niemożnością zachowania podstawowych terminów przeprowadzenia nowego postępowania, istnieje ryzyko przerwania ciągłości dostaw. Biorąc pod uwagę specyfikę świadczonych usług medycznych oraz potrzeby pacjentów, niezbędne jest zapewnienie nieprzerwanej dostępności przedmiotowego sprzętu. Asortyment ten stanowi sprzęt niezbędny do ratowania życia i zdrowia pacjentów, a jego brak może bezpośrednio zagrażać bezpieczeństwu udzielanych świadczeń zdrowotnych 3. Wymogi, specyfikacje i kryteria dotyczące zamówienia publicznego są jasno określone w dokumentach przetargowych. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie negatywnie na możliwość dostarczenia kompletnych i precyzyjnych ofert od potencjalnych wykonawców.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Zestaw angiograficznych cewników diagnostycznych do zabiegów specjalistycznych, igła biopsyjna
Description: Część 1 – Zestaw angiograficznych cewników diagnostycznych do zabiegów specjalistycznych, igła biopsyjna
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, które zostało określone w załączniku nr 2. Zamawiający nie ma obowiązku skorzystania z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji częściowo, może też korzystać z prawa opcji stopniowo, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu zamówienia uwzględniającego skorzystanie z prawa opcji. Warunki świadczenia usług, które są objęte prawem opcji, są takie same, jak warunki świadczenia usług objętych zamówieniem podstawowym
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Cewnik angiograficzny znakowany typu „Pig-Tail”
Description: Część 2 – Cewnik angiograficzny znakowany typu „Pig-Tail”
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – System laserowy do aterektomii tętnic obwodowych, wieńcowych i usuwania odprowadzeń. DEPOZYT+DZIERŻAWA
Description: Część 3 – System laserowy do aterektomii tętnic obwodowych, wieńcowych i usuwania odprowadzeń. DEPOZYT+DZIERŻAWA
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Zestaw prowadników stalowych z pokryciem PTFE o różnych sztywnościach
Description: Część 4 – Zestaw prowadników stalowych z pokryciem PTFE o różnych sztywnościach
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Stent samorozprężalny uwalniający lek DEPOZYT
Description: Część 5 – Stent samorozprężalny uwalniający lek DEPOZYT