647937-2026 - Competition
Poland – Credit granting services – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.350.000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczki i kredytów.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.350.000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczki i kredytów.
Description: Przedmiotem niniejszego postępowania jest udzielnie kredytu długoterminowego w kwocie 5.350.000,00 (słownie: pięć milionów trzysta pięćdziesiąt tysięcy zł 00/100) na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczki i kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Wykonawca podczas realizacji usługi/ zamówienia nie będzie udostępniał Zamawiającemu danych niezbędnych do analiz finansowych oraz innych dokumetów, które można uzyskać za pomocą ogólnodostępnych baz danych, portali lub stron internetowych.
Internal identifier: PPI.271.56.26
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.350.000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.