2. Procedure
Procedure
Title: Datafundament gemeente Den Helder
Description: Gemeente Den Helder wil meer gebruik maken van data. Data kan helpen om betere besluiten te nemen, processen te verbeteren en inwoners goed te ondersteunen. Hiervoor is een betrouwbaar datafundament nodig. Dit is de technische basis waarin data wordt verzameld, verwerkt en beschikbaar gemaakt voor medewerkers. Het huidige datafundament is verouderd en veel van de informatieproducten die op deze basis zijn gebouwd kunnen worden geoptimaliseerd. De gemeente Den Helder is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor een betrouwbaar datafundament. Dit is de technische basis waarin data wordt verzameld, verwerkt en beschikbaar gemaakt voor medewerkers. 1
Internal identifier: 558827
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72222300 Information technology services
Additional classification (cpv): 30236200 Data-processing equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie paragraaf 1.6 van de Offerteaanvraag.