648054-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH ORAZ POZOSTAŁEGO ASORTYMENTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH ORAZ POZOSTAŁEGO ASORTYMENTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH ORAZ POZOSTAŁEGO ASORTYMENTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 pakietów (zadań)), tj.: PAKIET I SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 1 (Załącznik Nr 2.1.) PAKIET II SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 2 (Załącznik Nr 2.2.) PAKIET III IGŁY DO BIOPPSJI (Załącznik Nr 2.3.) PAKIET IV WŁÓKNO LASEROWE (Załącznik Nr 2.4.) PAKIET V PRZYSTAWKA DO PUNKCJI (Załącznik Nr 2.5.) PAKIET VI CEWNIKI ORAZ RÓŻNY ASORTYMENT UROLOGICZNY (Załącznik Nr 2.6.) PAKIET VII GĄBKI BIOPSYJNE (Załącznik Nr 2.7.) PAKIET VIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.) PAKIET IX WŁÓKNINOWY ASORTYMENT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.9.) PAKIET X SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.10.) PAKIET XI ASORTYMENT STOSOWANY PODCZAS ZABIEGÓW OPERACYJNYCH ORAZ DROBNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.11.) PAKIET XII SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 3 (Załącznik Nr 2.12.) 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety (zadania, części). 2. W poszczególnym pakiecie, czyli w każdym formularzu asortymentowo – cenowym muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym Załączniku Nr 2 spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. 3. Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich części (zadań, pakietów). Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1. Dostawy przedmiotu zamówienia – asortymentu opisanego w Załącznikach Nr 2 (odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi w formie dostaw cząstkowych. 2. Dostawy powinny odbywać się w odpowiednich opakowaniach odpowiednim transportem zapewniającym należyte zabezpieczenia jakościowe dostarczanych produktów przed czynnikami pogodowymi, uszkodzeniami itp. zgodnie z warunkami przewidywanymi i określonymi przez producenta dla określonych przedmiotów zamówienia do „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o. o., ul. Paderewskiego 5, 37 – 100 Łańcut z dopiskiem „Apteka Szpitalna” – Pakiety od I do VIII i od X do XII lub Magazyn Centralny – Pakiet IX. 3. Dostawy przedmiotu zamówienia powinny odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej – w Pakietach od I do VIII i od X do XII lub Pracownika Magazynu Centralnego w Pakiecie IX. 4. Umowa obowiązuje przez okres 24 miesięcy od dnia jej zawarcia, tj. od dnia złożenia ostatniego podpisu przez ostatnią ze Stron, lub do dnia wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. 5. W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 6. Termin dostawy przedmiotu zamówienia wynosi od 1 dnia do 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia (termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert opisany w Rozdziale XXII niniejszej SWZ). 7. Termin dostawy liczony jest w następnym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 8. Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są dni od poniedziałku o piątku w godzinach od 7.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święto. Termin, forma płatności: 1. Termin płatności – płatność za realizację cząstkową, tj. za dostawę przedmiotu zamówienia będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności do 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności do 60 dni – termin płatności zobowiązany jest określić Wykonawca) po dostawie przedmiotu zamówienia do Apteki Szpitalnej lub do Magazynu Centralnego i dostarczeniu do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT. 2. Forma płatności – przelew. 3. W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4. Fakturę VAT Wykonawca zobowiązany jest przekazać przez KSeF (Krajowy System e-Faktur) – od dnia, gdy Wykonawca będzie mieć taki obowiązek na podstawie obowiązujących przepisów. 5. Zamawiający, w wykonaniu obowiązku określonego w art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach, oświadcza, że posiada status dużego przedsiębiorcy, w rozumieniu art. 4 pkt. 5 i 6) Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. Pozostałe zapisy określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Internal identifier: SZP/380/33/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET I SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 1 (Załącznik Nr 2.1.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: prowadnica Lundeguista, koszulka dostępu moczowego, tumorstent bez otworów w części prostej, zestawy do szynowania moczowodów, nitrylowy ekstraktor złogów z otwarciem frontalnym, łączący właściwości koszyka i chwytaka, koszyczki do wydobywania złogów w układzie moczowym Nikiel Tytan, igła do przeskórnej nefrostomii typu Chiba, igła do iniekcji pęcherza, urządzenie jednorazowego użytku ssąco – płuczące do laparoskopii, przedłużka do sondy, końcówki luer do cewników Fole’a, przedłużka luer do trójdrożnego cewnika, zestaw do cystoskopowego szynowania wewnętrznego moczowodu, jednorazowy cyfrowy giętki ureterorenoskop zapewniający dostęp do górnego odcinka układu moczowego, jednorazowy cyfrowy giętki cystonefroskop kompatybilny z narzędziami endoskopowymi, prowadnice czarne z rdzeniem nitrylowe i powłoką hydrofilową na całej długości – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.1. Pakiet zawiera 22 pozycje.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 2 (Załącznik Nr 2.2.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: nitrylowe koszyki do wydobywania i przechowywania złogów, kleszczyki do wydobywania z „zębami aligatora”, prowadniki wiodące hydrofilne umożliwiające poślizg po zetknięciu z płynem do ureterorenoskopii, prowadnik z rdzeniem nitrylowym, dwufunkcyjny, zestawy do szynowania wewnętrznego moczowodów, koszulka dostępu moczowodowego z powłoką hydrofilną do wytwarzania kanału w trakcie endoskopych zabiegów urologicznych, prowadnik Amplaz, nitrylowy koszyk przeznaczony do usuwania złogów pod bezpośrednią kontrolą wzrokową w trakcie przeskórnej nefrostomii – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.2. Pakiet zawiera 11 pozycji.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET III IGŁY DO BIOPPSJI (Załącznik Nr 2.3.)
Description: W skład pakietu wchodzą: igła do biopsji gruboigłowej jednorazowego użytku, igła do biopsji tkanek miękkich jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.3. Pakiet zawiera 2 pozycje.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET IV WŁÓKNO LASEROWE (Załącznik Nr 2.4.)
Description: W skład pakietu wchodzi włókno laserowe wielkokrotnego użytku o różnych rozmiarach – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.4. Pakiet zawiera 3 pozycje.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET V PRZYSTAWKA DO PUNKCJI (Załącznik Nr 2.5.)
Description: W skład pakietu wchodzi jednorazowa, sterylna przystawka do punkcji BiPlane do głowicy rektalnej – zgodnie z opisem i ilością określoną w Załączniku Nr 2.5. Pakiet zawiera 1 pozycję.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET VI CEWNIKI ORAZ RÓŻNY ASORTYMENT UROLOGICZNY (Załącznik Nr 2.6.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: dwudrożne cewniki Foley do długoterminowego 12 – tygodniowego drenażu moczowego, trójdrożne, sterylne cewniki Foley, sterylne cewniki Foley, sterylne standardowe cenniki NELATON, sterylne cewniki do karmienia, sterylne, uniwersalne cewniki TIEMANN, cewniki do prostatektomii typu Couvelaire, cewniki do prostatektomii typu Dufour, sterylna kanka doodbytnicza, uniwersalne sterylne worki do dobowej zbiórki moczu, plastikowe wieszaki do worków na mocz, sterylne woreczki do pobierania moczu dla dziewczynek i chłopców, zatyczki do cewników Foley, sterylny i przejrzysty żel do cewnikowania, zamknięty system do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródbrzusznego metodą manometryczną, worki do utylizacji moczu w systemie zamkniętym, cewnik do ureterosigmoidostomii, adapter tuochy borst – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.6. Pakiet zawiera 23 pozycje.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET VII GĄBKI BIOPSYJNE (Załącznik Nr 2.7.)
Description: W skład pakietu wchodzą syntetyczne gąbki biopsyjne do kasetek histopatologicznych – zgodnie z opisem i ilością określonymi w Załączniku Nr 2.7. Pakiet zawiera 1 pozycję.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET VIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: pętla tnąca bipolarna zagięta, elektroda koagulacyjna bipolarna typu kulkowego, elektroda koagulacyjna bipolarna pointed, elektroda enukleacyjna VapoEnucleation półsferyczna, dreny płuczące, dreny do pomp, membrany do zastosowania z drenem do pomp – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.8. Pakiet zawiera 7 pozycji.
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET IX WŁÓKNINOWY ASORTYMENT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.9.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: uniwersalne szorty/spodenki do kolonoskopii, myjki jednorazowego użytku, podkłady bibułowe dwuwarstwowe, prześcieradło jednorazowego użytku, ochraniacze na buty, majtki do badań jednorazowego użytku, fartuch medyczne wykonane z włókniny polipropylenowej, koszula operacyjna dla pacjenta (wykonana z włókniny) – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.9. Pakiet zawiera 17 pozycji.
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET X SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.10.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: siatki do przepuklin pachwinowych gruszka typu „Ellik Bladder Evacuator” jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.10. Pakiet zawiera 2 pozycje.
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET XI ASORTYMENT STOSOWANY PODCZAS ZABIEGÓW OPERACYJNYCH ORAZ DROBNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.11.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: sterylna taśma samoprzylepna, jałowa samoprzylepna przeźroczysta kieszeń, uniwersalny czepek chirurgiczny wykonany z włókniny w formie beretu, czepek chirurgiczny typu „furażerka”, torba samoprzylepna do ssaków, tupfery preparacyjne, czepek chirurgiczny w formie kaptura, zestaw jednorazowego użytku do dożylnego wkłucia centralnego, zestaw do nakłucia lędźwiowego, pęsety anatomiczne i chirurgiczne jednorazowe, nożyczki jednorazowego użytku, imadło chirurgiczne jednorazowego użytku, kleszczyki jednorazowego użytku, igła kulkowa, Hak do ran jednorazowy, kleszczyki do usuwania klipsów skórnych – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.11. Pakiet zawiera 24 pozycje.
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET XII SPRZĘT MEDYCZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH NR 3 (Załącznik Nr 2.12.)
Description: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: jednorazowy cewnik PEZZER, przewód do cystoskopii i rektoskopii – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.12. Pakiet zawiera 2 pozycje.
Internal identifier: Część 12