648066-2026 - Competition
Lithuania – Public relations services – Komunikacijos kampanijos organizavimo paslaugos sunkiasvorių transporto priemonių srityje
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Komunikacijos kampanijos organizavimo paslaugos sunkiasvorių transporto priemonių srityje
Description: Komunikacijos kampanijos krovininių transporto priemonių srityje įgyvendinimo paslaugos
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0