648088-2026 - Competition
Romania – Detection and analysis apparatus – Echipamente și sisteme de laborator
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Echipamente și sisteme de laborator
Description: Echipamente și sisteme de laborator in cadrul proiectului PROIECT PN-IV-P6-6.1-CoEx-2024-0056: Lotul 1 – Sistem integrat pentru caracterizare electrochimică și fotoelectrochimică a materialelor Lotul 2 – Sistem respirometric pentru determinarea consumului biochimic de oxigen (BOD) și incubarea controlată a probelor conform descriere caiet de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari, inclusiv se pot aduce amendamente la modelul de contract atasat documentatiei de atribuire, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod complet tuturor solicitări de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Internal identifier: UTBV4317754.PN-IV-P6-6.1-CoEx-2024-0056
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sistem integrat pentru caracterizare electrochimică și fotoelectrochimică a materialelor
Description: Sistem integrat pentru caracterizare electrochimică și fotoelectrochimică a materialelor conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Sistem respirometric pentru determinarea consumului biochimic de oxigen (BOD) și incubarea controlată a probelor
Description: Sistem respirometric pentru determinarea consumului biochimic de oxigen (BOD) și incubarea controlată a probelor conform descriere caiet de sarcini
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus