648097-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I Dylów A, Z/I Julków, Z/I Gotartów, Z/I Bełchatów – umowa ramowa /2026
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I Dylów A, Z/I Julków, Z/I Gotartów, Z/I Bełchatów – umowa ramowa /2026
Description: 1.Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2.W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z poniższych zakładów zarządzanych przez Zamawiającego w ramach umów wykonawczych w szacunkowej ilości: Zadanie 1 - 20 000 Mg- łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy , Zadanie 2 - 12 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy, Zadanie 3 - 18 000 Mg -łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy , Zadanie 4 - 10 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy.Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Description: 1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Dylowie A, gm. Pajęczno w ilości 20 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Quantity: 20 000 tonnes
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Z/I Julków, gm. Skierniewice
Description: 1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Julkowie, gm. Skierniewice w ilości 12 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Quantity: 12 000 tonnes
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Z/I Gotartów, gm. Kluczbork
Description: 1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork w ilości 18 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Quantity: 18 000 tonnes
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Z/I w Bełchatów, ul. Przemysłowa 14 i 16
Description: 1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Bełchatowie, ul. Przemysłowa 14 i 16 w ilości 10 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Quantity: 10 000 tonnes