2. Procedure
Procedure
Title: Usługa żywienia pacjentów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia pacjentów, w szczególności: przy-gotowywania z własnych produktów i codziennego dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście /Zespół w Dobrym Mieście/ mającym swoje komórki organizacyjne w dwóch lokalizacjach: a) Oddział Chorób Wewnętrznych (OChW), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy (ZOL), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny (ZOLP) w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldz-kiej 10b, b) Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOLB), Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla wentylowanych mechanicznie (ZOLR) w Barczewie przy ul. Niepodległości 9.
Internal identifier: 6/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55521200 Meal delivery service
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia pacjentów, w szczególności: przy-gotowywania z własnych produktów i codziennego dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście /Zespół w Dobrym Mieście/ mającym swoje komórki organizacyjne w dwóch lokalizacjach: a) Oddział Chorób Wewnętrznych (OChW), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy (ZOL), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny (ZOLP) w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldz-kiej 10b, b) Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOLB), Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla wentylowanych mechanicznie (ZOLR) w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. 2. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia – kom-pleksowa usługa żywienia pacjentów – stanowi nierozerwalną całość pod względem organi-zacyjnym, logistycznym i technologicznym. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jedną część.