648224-2026 - Competition
Netherlands – Playground equipment – Levering en plaatsing speeltoestellen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering en plaatsing speeltoestellen
Description: De gemeente Halderberge bestaat als gemeente uit vijf dorpskernen, heeft een oppervlakte van 7.521 ha en telt 31.477 inwoners (1 januari 2026). Verdeeld over de dorpskernen zijn er 73 speel- en beweegplekken met in totaal 500 speel- en sporttoestellen. Gemeente is voornemens een raamovereenkomst met 4 partijen af te sluiten voor de levering en plaatsing van speeltoestellen. De maximale omvang van de raamovereenkomst bedraagt €600.000,-
Internal identifier: K011077
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37535200 Playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
Interne identificatiecode: K011077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: