648252-2026 - Competition
Poland – Medical practice services – Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarskich dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarskich dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług w zakresie całodobowych dyżurów lekarskich dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: KWK ROW: Ruch Rydułtowy, Ruch Chwałowice, Ruch Jankowice oraz Ruch Marcel. Zadanie nr 2: KWK Sośnica, KWK Bolesław Śmiały, KWK Ruda, KWK Murcki-Staszic, KWK w Likwidacji: Ruch Wujek, Ruch Bielszowice. Zadanie nr 3: KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Piast-Ziemowit: Ruch Piast, Ruch Ziemowit.
Internal identifier: 702600736
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
Additional classification (cpv): 85121100 General-practitioner services, 85121200 Medical specialist services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zadanie nr 1: KWK ROW: Ruch Rydułtowy, Ruch Chwałowice, Ruch Jankowice oraz Ruch Marcel
Internal identifier: 702600736 Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Description: Zadanie nr 2: KWK Sośnica, KWK Bolesław Śmiały, KWK Ruda, KWK Murcki-Staszic, KWK w Likwidacji: Ruch Wujek, Ruch Bielszowice.
Internal identifier: 702600736 Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Description: Zadanie nr 3: KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Piast-Ziemowit: Ruch Piast, Ruch Ziemowit.
Internal identifier: 702600736 Zadanie nr 3