2. Procedure
Procedure
Title: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektā “Būvju nojaukšana, ēkas un laukumu izbūve un teritorijas labiekārtojums nekustamajā īpašumā Biržu ielā 13c, Bauskā
Description: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektā “Būvju nojaukšana, ēkas un laukumu izbūve un teritorijas labiekārtojums nekustamajā īpašumā Biržu ielā 13c, Bauskā
Internal identifier: VAMOIC 2026/65
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000