648305-2026 - Competition
Poland – Dressings – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Description: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 97 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: 37/Apteka/2026-72/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
Additional classification (cpv): 33141220 Cannulae, 33731110 Intraocular lenses, 33141620 Medical kits, 33141119 Compresses, 33631600 Antiseptics and disinfectants, 33741300 Hand sanitizer, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141200 Catheters, 39512100 Sheets, 33141621 Incontinence kit, 33141310 Syringes, 33192500 Test tubes, 33194120 Infusion supplies, 33631000 Medicinal products for dermatology, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33198000 Hospital paper articles, 33199000 Medical clothing, 33141320 Medical needles, 33171110 Anaesthesia mask, 33141642 Drain accessories, 39500000 Textile articles, 33731000 Contact lenses, 39511100 Blankets, 39224200 Brushes, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33141640 Drain, 33721000 Razors, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 33141240 Catheter accessories, 33141420 Surgical gloves, 39514100 Towels, 33184100 Surgical implants, 33194220 Blood-transfusion supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1
Description: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 19520000 Plastic products
Options:
Description of the options: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu ­- „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3
Description: Dostawa następującego towaru: Kaniula. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33141220 Cannulae
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6
Description: Dostawa następującego towaru: Dreny. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33141640 Drain
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7
Description: Dostawa następującego towaru:Cewniki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8
Description: Dostawa następującego towaru:Akcesoria do drenażu. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 8
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9
Description: Dostawa następującego towaru:Opatrunki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12
Description: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne; Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 12
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13
Description: Dostawa następującego towaru:Strzykawki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 13
Main classification (cpv): 33141310 Syringes
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14
Description: Dostawa następującego towaru:Szpitalne wyroby papierowe, Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 14
Main classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15
Description: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17
Description: Dostawa następującego towaru:Igły medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 17
Main classification (cpv): 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18
Description: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19
Description: Dostawa następującego towaru:Artykuły do infuzji .Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 19
Main classification (cpv): 33194120 Infusion supplies
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20
Description: Dostawa następującego towaru:Cewniki .Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21
Description: Dostawa następującego towaru:Prześcieradła; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 21
Main classification (cpv): 39512100 Sheets
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22
Description: Dostawa następującego towaru:Różne urządzenia i produkty medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 22
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet Nr 23
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet Nr 24
Description: Dostawa następującego towaru:Środek odkażający do rąk; Różne urządzenia i produkty medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 24
Main classification (cpv): 33741300 Hand sanitizer
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet Nr 25
Description: Dostawa następującego towaru:Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 25
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet Nr 26
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet Nr 27
Description: Dostawa następującego towaru:Kaniula.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet Nr 28
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet Nr 29
Description: Dostawa następującego towaru:Cewniki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet Nr 30
Description: Dostawa następującego towaru:Zestawy używane w przypadku nietrzymania moczu.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 30
Main classification (cpv): 33141621 Incontinence kit
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet Nr 31
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet Nr 32
Description: Dostawa następującego towaru:Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet Nr 33
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet Nr 34
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet Nr 35
Internal identifier: Część 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet Nr 36
Internal identifier: Część 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet Nr 37
Description: Dostawa następującego towaru:Produkty lecznicze dla dermatologii.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 37
Main classification (cpv): 33631000 Medicinal products for dermatology
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet Nr 38
Internal identifier: Część 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet Nr 39
Description: Dostawa następującego towaru: Odzież medyczna. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 39
Main classification (cpv): 33199000 Medical clothing
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet Nr 40
Description: Dostawa następującego towaru:Opatrunki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet Nr 41
Internal identifier: Część 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet Nr 42
Description: Dostawa następującego towaru:Akcesoria do drenażu.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet Nr 43.1
Description: Dostawa następującego towaru:Wyroby do transfuzji krwi.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 43
Main classification (cpv): 33194220 Blood-transfusion supplies
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet Nr 43.2
Internal identifier: Część 44
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet Nr 43.3
Description: Dostawa następującego towaru:Szczotki; Do użytku chirurgicznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 45
Main classification (cpv): 39224200 Brushes
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet Nr 43.4
Description: Dostawa następującego towaru:Soczewki śródoczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 46
Main classification (cpv): 33731110 Intraocular lenses
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet Nr 43.5
Internal identifier: Część 47
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet Nr 43.6
Internal identifier: Część 48
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet Nr 43.7
Internal identifier: Część 49
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet Nr 43.8
Description: Dostawa następującego towaru:Koce; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 50
Main classification (cpv): 39511100 Blankets
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet Nr 43.9
Internal identifier: Część 51
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet Nr 43.10
Description: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 52
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet Nr 43.11
Description: Dostawa następującego towaru:Implanty chirurgiczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 53
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet Nr 43.12
Internal identifier: Część 54
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet Nr 43.13
Description: Dostawa następującego towaru:Akcesoria cewnikowe.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 55
Main classification (cpv): 33141240 Catheter accessories
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet Nr 43.14
Description: Dostawa następującego towaru:Strzykawki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 56
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet Nr 43.15
Description: Dostawa następującego towaru:Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 57
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet Nr 43.16
Internal identifier: Część 58
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet Nr 43.17
Internal identifier: Część 59
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet Nr 43.18
Internal identifier: Część 60
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet Nr 43.19
Description: Dostawa następującego towaru:Odzież medyczna; Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 61
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet Nr 43.20
Internal identifier: Część 62
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet Nr 43.21
Internal identifier: Część 63
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet Nr 43.22
Description: Dostawa następującego towaru:Artykuły do infuzji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 64
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet Nr 43.23
Description: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 65
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet Nr 43.24
Description: Dostawa następującego towaru:Soczewki kontaktowe . Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 66
Main classification (cpv): 33731000 Contact lenses
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet Nr 43.25
Internal identifier: Część 67
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet Nr 43.26
Description: Dostawa następującego towaru:Przyrządy do anestezji i resuscytacji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 68
Main classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet Nr 43.27
Internal identifier: Część 69
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet Nr 43.28
Internal identifier: Część 70
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet Nr 43.29
Description: Dostawa następującego towaru:Rękawice chirurgiczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 71
Main classification (cpv): 33141420 Surgical gloves
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet Nr 43.30
Description: Dostawa następującego towaru:Igły medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 72
Lot: LOT-0074
Title: Pakiet Nr 43.31
Description: Dostawa następującego towaru:Implanty chirurgiczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 73
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet Nr 43.32
Internal identifier: Część 74
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet Nr 43.33
Internal identifier: Część 75
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet Nr 43.34
Description: Dostawa następującego towaru:Odzież ochrony biologicznej i chemicznej. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 76
Main classification (cpv): 35113410 Garments for biological or chemical protection
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet Nr 43.35
Description: Dostawa następującego towaru:Probówki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 77
Main classification (cpv): 33192500 Test tubes
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet Nr 43.36
Description: Dostawa następującego towaru:Golarki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 78
Main classification (cpv): 33721000 Razors
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet Nr 43.37
Internal identifier: Część 79
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet Nr 43.38
Internal identifier: Część 80
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet Nr 43.39
Description: Dostawa następującego towaru:Akcesoria cewnikowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 81
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet Nr 43.40
Internal identifier: Część 82
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet Nr 43.41
Description: Dostawa następującego towaru:Wyroby włókiennicze; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 83
Main classification (cpv): 39500000 Textile articles
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet Nr 43.42
Description: Dostawa następującego towaru:Kompresy.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 84
Main classification (cpv): 33141119 Compresses
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet Nr 43.43
Description: Dostawa następującego towaru:Maski do anestezji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 85
Main classification (cpv): 33171110 Anaesthesia mask
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet Nr 43.44
Internal identifier: Część 86
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet Nr 43.45
Internal identifier: Część 87
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet Nr 43.46
Internal identifier: Część 88
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet Nr 43.47
Internal identifier: Część 89
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet Nr 43.48
Internal identifier: Część 90
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet Nr 43.49
Description: Dostawa następującego towaru:Ręczniki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 91
Main classification (cpv): 39514100 Towels
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet Nr 43.50
Internal identifier: Część 92
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet Nr 43.51
Internal identifier: Część 93
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet Nr 43.52
Internal identifier: Część 94
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet Nr 43.53
Description: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne;Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 95
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet Nr 43.54
Description: Dostawa następującego towaru: Różne urządzenia i produkty medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 96
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet Nr 43.55
Description: Dostawa następującego towaru: Soczewki kontaktowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 97