2. Procedure
Procedure
Title: Systém pro tvorbu rozdělovníku
Description: Předmětem plnění je vytvoření moderního systém pro tvorbu rozdělovníku, který zajistí efektivní, bezpečné a uživatelsky přívětivé plánování směn v nepřetržitém provozu. Systém umožní vytvářet rozdělovník pokrývající všechny požadované směny a umožní spravovat data v souladu s definicemi uvedenými zadávacích podmínkách. Systém bude koncipován jako webová aplikace zahrnující tři samostatná rozhraní – Planner, My Roster a ATS Panel. Každé z nich je určeno jiné skupině uživatelů a poskytuje odpovídající okruh funkcí, od tvorby a správy rozdělovníků po denní plánování činností na sále ATS. Finálním výstupem je dodání funkčního a otestovaného systému (aplikace) pro tvorbu rozdělovníku, který zohledňuje strukturu práce ve směnném nepřetržitém provozu, včetně plánování nepravidelných směn. Rozvoj a údržba systému budou zajišťovány dodavatelsky po dobu životnosti systému, tedy po dobu 10 let.
Internal identifier: 13570/2025_VZ Systém pro tvorbu rozdělovníku
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem postupem platným pro nadlimitní otevřené řízení. Zadávání objednávek bude prováděno postupem bez obnovení soutěže dle požadavků zadavatele v souladu s Rámcovou dohodou.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72230000 Custom software development services
Additional classification (cpv): 72232000 Development of transaction processing and custom software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je vytvoření moderního systém pro tvorbu rozdělovníku, který zajistí efektivní, bezpečné a uživatelsky přívětivé plánování směn v nepřetržitém provozu. Systém umožní vytvářet rozdělovník pokrývající všechny požadované směny a umožní spravovat data v souladu s definicemi uvedenými v Příloze č. 1 Rámcové dohody č. 104/2026/IS/190 (dále jako „rámcová dohoda“) - Technická specifikace. Uživatelské rozhraní poskytne snadný a zabezpečený přístup k výsledkům plánování z různých typů zařízení, včetně soukromých mobilních telefonů a počítačů mimo prostředí ŘLP ČR, s. p. Přístup bude odpovídajícím způsobem zabezpečen a zároveň bude zohledněna stávající infrastruktura organizace. Systém bude koncipován jako webová aplikace zahrnující tři samostatná rozhraní – Planner, My Roster a ATS Panel. Každé z nich je určeno jiné skupině uživatelů a poskytuje odpovídající okruh funkcí, od tvorby a správy rozdělovníků po denní plánování činností na sále ATS. Rozvoj a údržba systému budou zajišťovány dodavatelsky po dobu životnosti systému po dobu 10 let.
Internal identifier: 13570/2025