648410-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – ZP/88/2026 Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne ze wszystkich lokalizacji dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu medycznego w Łodzi
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ZP/88/2026 Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne ze wszystkich lokalizacji dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu medycznego w Łodzi
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne ze wszystkich lokalizacji dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu medycznego w Łodzi” – 2 Pakiety, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia szczegółowo opisanym w Załącznik Nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513300 Refuse incineration services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Options:
Description of the options: Zgodnie z dokumentami postępowania.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2