2. Procedure
Procedure
Title: Servrar till backupmiljö
Description: Servrar till backupmiljö
Internal identifier: 2 STO-2026/708
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48800000 Information systems and servers
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servrar till backupmiljö
Beskrivning: Servrar till backupmiljö
Intern identifierare: 2 STO-2026/708
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48800000 Informationssystem och servrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000