648454-2026 - Competition
Hungary – Vehicle-fleet management services – Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Description: Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
Internal identifier: EKR001871612026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: AK a Kbt. nyílt eljárásra irányadó szabályai szerint jár el.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50111100 Vehicle-fleet management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Személygépjármű flotta üzemeltetése az alábbiak szerint: - 1 db új 7 személyes egyterű gépjármű, Futásteljesítmény: 20.000 km/év Motor: Hybrid (HEV), hengerűrtartalom minimum: 1500 ccm, teljesít-mény minimum: 200 LE, váltó: 6 fokozatú automata váltó, meghajtás: összkerék, ülések száma: 7 üléses, kivitel: 5 ajtós, hossz minimum: 4830 mm, szélesség minimum: 1850 mm. - 1 db új dobozos haszongépjármű, karosszéria: zárt kis áruszállító, hajtott tengely: első, teljes hosszúság: max. 5 000 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max. 2 210 mm, teljes magasság: max. 2 000 mm, tengelytáv: min. 2 800 mm, raktér hosszúság: min. 2 150 mm, raktér szélesség: min. 1 495 mm, raktér magasság: min. 1 265 mm, raktér térfogata: min. 3,7 m3, várható terhelhetőség: min. 650 kg, kétszemélyes fülke, hengerűrtartalom min.1450 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 100 LE, zárt, belső burkolattal ellátott raktérkialakí-tás hátsó és oldalajtóval, legalább EUR06 besorolású diesel motor. - 1 db új platós haszongépjármű Karosszéria: szimplafülkés alváz, hajtott tengely: 4x2, első- vagy hátsókerék-hajtás, felépítmény: plató, teljes hosszúság: max. 5 800 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max 2 500 mm, teljes szélesség, kül-ső tükrök nélkül: max. 2 150 mm, teljes magasság: max. 2 230 mm, tengelytáv: min. 3 500 mm, plató hosszúság - belső: min. 3 200 mm, plató szélesség – belső min: 2 000 mm, plató magasság: min. 400 mm, várható terhelhetőség: min. 1 300 kg, vonóberendezés, legalább 2400 kg megengedett fékezett von-tatható tömeggel, hengerűrtartalom min-1950 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 130 LE, 3 fő személyes szállítására alkalmas fülke. A nyertes ajánlattevő összesen 1 db személygépjárműből és 2 db haszongépjárműből – a műszaki leírás-ban részletezett teljesítményű és felszereltségű gépkocsiból álló - flottára gépjármű-flottaüzemeltetési szolgáltatásokat nyújt, melyek magukban foglalják a flottába tartozó gépjármű használatba adását Meg-rendelő részére. Nyertes ajánlattevő főbb feladatai (a feladatok részletesen a szerződéstervezetben, illetve a műszaki le-írásban): • Gépjármű használatba adása • Megrendelővel egyeztetett időpontban a használatba adott gépjármű garanciális és ellenőrző átvizsgálá-sainak, és egyéb meghibásodások kijavításának teljes körű megszervezése, lebonyolítása • Évente kétszer az évszaknak megfelelő téli-nyári gumiabroncsok biztosítása, gumiabroncsok cseréje, és a lecserélt gumiabroncsok tárolása. • CASCO biztosítás kötése és fenntartása. • biztosításokkal kapcsolatos nyilvántartási és kezelési feladatok végzése. • az assistance keretében a gépjármű 24 órát meghaladó üzemképtelensége esetén átmeneti cseregépjármű biztosítása, valamint ugyancsak az assistance keretén belül a tovább utazás vagy elszállásolás biztosítása. • az átadott gépjárműre assistance szolgáltatás biztosítása, szükség esetén mentés, a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben részletezettek szerint. • hozom-viszem szolgáltatás • káresemények kezelése A részletes feladatleírást a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001871612026/1