648455-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of ships – Meerjarige open overeenkomst (2027-2030) van diensten tegen prijslijst en prestaties tegen betaling, betreffende het ledigen en reinigen van lensvlakken en tanks aan boord van de vaartuigen van en onderhouden door de Belgische Marinecomponent
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Meerjarige open overeenkomst (2027-2030) van diensten tegen prijslijst en prestaties tegen betaling, betreffende het ledigen en reinigen van lensvlakken en tanks aan boord van de vaartuigen van en onderhouden door de Belgische Marinecomponent
Description: Ledigen en reinigen van lensvlakken en tanks aan boord van de vaartuigen van en onderhouden door de Belgische Marinecomponent
Internal identifier: 27NS706
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50241000 Repair and maintenance services of ships
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001