2. Procedure
Procedure
Title: Nákladní vozidlo s rukou a přívěsem
Description: Předmět veřejné zakázky je členěn na základní plnění, servis a opci: 1) Základní plnění • Dodávka čtyřnápravového nákladního vozidla s rukou a tažným zařízením 2) Servis • Servis vozidla (netýká se nástavby, ruky a přívěsu) 3) Opce (vyhrazená změna závazku podle §100 odst. 1 zákona) • Dodávka jednonápravového (tandemového) přívěsu (dále také jen „přívěs“) (vozidlo a přívěs dohromady také jen „souprava“) Ad1) Základní plnění Předmětem základního plnění je: • dodávka čtyřnápravového nákladního vozidla s valníkovou nástavbou pro přepravu 20,5 tuny nákladu, s tažným zařízením a s hydraulickým nakládacím jeřábem (dále jen „vozidlo s rukou“), přičemž dodané vozidlo s rukou musí splňovat všechny požadované specifikace a technické parametry, které jsou podrobněji popsány v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). • zajištění zápisu vozidla s rukou do registru vozidel, dodání ORV, COC listů a další dokumentace – podrobněji v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). • dodání Protokolu o kontrolním zvážení vozidla s rukou – podrobněji v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). • zaškolení obsluhy vozidla i jeřábu (ruky) Ad2) Servis Předmětem servisu je: • poskytování servisních služeb k vozidlu, přičemž požadované servisní služby jsou podrobněji popsány v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). Ad3) Opce (vyhrazená změna závazku podle § 100 odst. 1 zákona) Předmětem opce je: • dodávka jednonápravového přívěsu vhodného pro přepravu min. 4,5 tuny nákladu, přičemž dodaný samotný přívěs i celá jízdní souprava (výše uvedené vozidlo s rukou + přívěs) musí splňovat všechny požadované specifikace a technické parametry, které jsou podrobněji popsány v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). • dodání Protokolu o kontrolním zvážení jízdní soupravy – podrobněji v kap. 3 zadávací dokumentace (Technické podmínky). • zaškolení obsluhy přívěsu Podmínky pro uplatnění opce jsou uvedeny v kap. 10 odst. 10.1. zadávací dokumentace.
Previous notice: 571543-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Popis zadávacího postupu a veškeré informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34140000 Heavy-duty motor vehicles
Additional classification (cpv): 42414410 Cranes for trucks, 34223300 Trailers, 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Nákladní vozidlo s rukou a přívěsem
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající možnosti uplatnění opce na dodávku jednonápravového přívěsu k základnímu plnění (k vozidlu s rukou). Podrobnější popis předmětu opce je uveden v zadávací dokumentaci v kap. 2 (Předmět veřejné zakázky) a kap. 3 (Technické podmínky).