648575-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w realizacji świadczeń chemioterapii i programów lekowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w realizacji świadczeń chemioterapii i programów lekowych
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy produktów leczniczych (leków) stosowanych w realizacji świadczeń chemioterapii i programów lekowych dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie na warunkach w asortymencie i ilościach określonych w ust. 3.3 SWZ z podziałem na 38 Pakiety – części
Internal identifier: DZ-751-87/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents, 33651520 Immunoglobulins
5. Lot
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 1
Description: Immunoglobulin
Additional classification (cpv): 33651520 Immunoglobulins
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 2
Description: Produkty farmaceutyczne
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 6
Description: Środki przeciwnowotworowe
Additional classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 20
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 21
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 23
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 32
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 33
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 34
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 35
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 36
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 37
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 38