648576-2026 - Competition
Belgium – Office supplies – Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van kantoor- en schoolmateriaal
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van kantoor- en schoolmateriaal
Description: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van kantoor – en schoolbenodigdheden, voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Internal identifier: 20260403/KSM/LB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Additional classification (cpv): 39162110 Teaching supplies, 30190000 Various office equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 20260403/KSM/LB - 1
Internal identifier: 1