See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa odzieży i akcesoriów tekstylnych z oznakowaniem Uniwersytetu Warszawskiego w podziale na 10 części”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odzieży i akcesoriów tekstylnych z oznakowaniem Uniwersytetu Warszawskiego w podziale na 10 części. 2. Opis przedmiotu zamówienia, dalej „OPZ” stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18300000 Garments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cz. 1 – Bluza dresowa z kapturem oraz kieszenią typu kangurka
Description: Opis przedmiotu zamówienia, dalej „OPZ” stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 1
Lot: LOT-0002
Title: Cz. 2 – Bluza baseballówka granatowo-szara zapinana na metalowe, nierdzewne napy
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 2
Lot: LOT-0003
Title: Cz. 3 - Bluza baseballówka granatowo-biała zapinana na napy
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 3
Lot: LOT-0004
Title: Cz. 4 - Bluza dresowa z kapturem na suwak
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 4
Lot: LOT-0005
Title: Cz. 5 – Granatowa koszulka typu T-shirt (unisex)
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 5
Lot: LOT-0006
Title: Cz. 6 – Granatowa koszulka typu polo (unisex)
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 6
Lot: LOT-0007
Title: Cz. 7– Granatowa czapka z daszkiem z wyhaftowanymi napisami
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 7
Lot: LOT-0008
Title: Cz. 8 – Wielokolorowe skarpetki
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 8
Lot: LOT-0009
Title: Cz. 9 - Wielokolorowe apaszki wykonane z jedwabiu naturalnego
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 9
Lot: LOT-0010
Title: Cz. 10 - Krawaty prążkowane z jedwabiu naturalnego
Internal identifier: POUZ-361/258/2026/DZP 10