648640-2026 - Competition
Bulgaria – Training aids and devices – „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на оборудване в пристройка за разширение на сграда на ОУ „В. Априлов“, УПИ I, кв. 15а по плана на ж.к. „Братя Миладинови“, гр. Бургас, по 2 обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на оборудване в пристройка за разширение на сграда на ОУ „В. Априлов“, УПИ I, кв. 15а по плана на ж.к. „Братя Миладинови“, гр. Бургас, по 2 обособени позиции“
Description: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на оборудване в пристройка за разширение на сграда на ОУ „В. Априлов“, УПИ I, кв. 15а по плана на ж.к. „Братя Миладинови“, гр. Бургас, по 2 обособени позиции“: Обособена позиция № 1: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на мултимедийно и компютърно оборудване“; Обособена позиция № 2: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на периферно оборудване“. - Предлаганата техника следва да е нова, неупотребявана, в оригинална фабрична опаковка и да фигурира в актуалната продуктова листа на съответния производител, както и да не са свалени от производство към датата, определена за краен срок за подаване на оферти, посочена в обявлението; - В случай на спиране на производството на предлаганата техника по време на процедурата, поради внедряване на нови технологии, трябва да се предложи техника със същите или по-добри характеристики от актуалната продуктова листа на съответния производител; - Всички преносими компютри от техническата спецификация следва да отговарят на изискванията на Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки (Наредбата), в сила от 13.08.2024 г. В Техническото предложение участникът следва да приложи сертификат/документ за съответствие. Възложителят ще приеме и всякакви други подходящи доказателствени средства, като техническа документация на производителя или протокол от изпитване от орган за оценяване на съответствието. - Участникът в процедурата следва да прилага система за управление на информационни услуги, сертифицирана от акредитиран сертификационен орган, за съответствие със стандарта ISO 20000-1 или еквивалентен. - Участникът в процедурата следва да прилага система за управление на информационната сигурност, сертифицирана от акредитиран сертификационен орган, за съответствие със стандарта ISO 27001 или еквивалентен. - Участникът в процедурата следва да прилага система за управление на непрекъснатостта на дейността, сертифицирана от акредитиран сертификационен орган, за съответствие със стандарта ISO 22301 или еквивалентен. - Изпълнителят трябва да разполага със собствен център за денонощна техническа поддръжка (Help Desk), предоставящ непрекъснато обслужване в режим 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата, 365 дни в годината. Навсякъде в техническата спецификация, където се съдържа посочване на конкретен модел, източник, процес, търговска марка, патент, тип, произход, стандарт или производство, да се чете и разбира или ЕКВИВАЛЕНТНО/И. Подробна информация се съдържа в Приложение № 1 - Техническа спецификация.
Internal identifier: 607401
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162200 Training aids and devices
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30232000 Peripheral equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на мултимедийно и компютърно оборудване“
Description: Доставките, предмет на настоящата обособена позиция са следните: 1. Интерактивен дисплей-9 бр. 2. OPS компютърен модул-9 бр. 3. Видеоконферентна система-6 бр. 4. Лаптоп Тип 1-130 бр. 5. Универсален шкаф на колела за зареждане на лаптопи и таблети-6 бр. 6. Мобилна стойка за интерактивен дисплей-4 бр. 7. Стереоскопичен лаптоп-9 бр. 8. Допълнителна камера за стереоскопичен лаптоп и трипод-1 бр. 9. Лаптоп Тип 2-24 бр. ​​​​​​​Подробна информация се съдържа в Приложение № 1 - Техническа спецификация.​​​​​​​
Internal identifier: 607419
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0002
Title: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на периферно оборудване“
Description: Доставките, предмет на настоящата обособена позиция са следните: 1. 3D принтер - 2 бр. 2. 3D скенер - 1 бр. 3. 3D писалка - 26 бр. 4. Дрон - 1 бр. 5. Видеокамера - 1 бр. 6. Цифрова видеокамера - 1 бр. 7. Цифров фотоапарат - 3 бр. 8. Видеоконферентна система - 1 бр. 9. Сървър - 1 бр. 10. Сървърен шкаф - 1 бр. ​​​​​​​Подробна информация се съдържа в Приложение № 1 - Техническа спецификация.​​​​​​​​​​​​​​​​
Internal identifier: 607423
Main classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment