648669-2026 - Competition
Hungary – Railway-track construction materials – Hevedercsavar anyával beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hevedercsavar anyával beszerzése
Description: Ajánlatkérő által üzemeltetett vasúti pályahálózat felújítási, karbantartási munkáihoz szükséges, a műszaki követelményeknek megfelelő heveder csavar anyával beszerzése nettó 175.000.000 Ft keret értékben, (tervezetten összesen 79.790 db különféle hevedercsavar anyával). Ajánlatkérő nettó 122.500.000, - Ft értékre lehívási kötelezettséget vállal (tervezetten összesen 55.853 db különféle hevedercsavar anyával).
Internal identifier: EKR001520592026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár alapján értékeli.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34946100 Railway-track construction materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Ajánlatkérő által üzemeltetett vasúti pályahálózat felújítási, karbantartási munkáihoz szükséges, a műszaki követelményeknek megfelelő heveder csavar anyával beszerzése nettó 175.000.000 Ft értékű adásvételi keretszerződés keretében(tervezetten összesen 79.790 db különféle hevedercsavar anyával). Ajánlatkérő nettó 122.500.000, - Ft értékre lehívási kötelezettséget vállal (tervezetten összesen 55.853 db különféle hevedercsavar anyával).
Internal identifier: EKR001520592026/1