2. Procedure
Procedure
Title: Dynamisch Aankoopsysteem geëxploiteerd door Flextender
Description: Stichting 113 Zelfmoordpreventie stelt een Dynamisch Aankoopsysteem in (DAS) voor de inhuur van extern personeel. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van 2 jaar, ingaand op week 43. Daarna is de optie om 2 maal met een periode van een jaar te verlengen. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Hier zal per nadere uitvraag ook de uitgebreide beschrijving te lezen zijn. Via het DAS zullen inhuur uitvragen van Stichting 113 Zelfmoordpreventie worden gepubliceerd. -
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1