2. Procedure
Procedure
Title: Eestikeelsele haridusele üleminekut toetava organisatsioonikultuuri arendamise arenguprogramm (Eesti Keele Instituut)
Description: Riigihanke eesmärk on sõlmida iga riigihanke osa kohta ühe partneriga raamleping väärtuspõhise organisatsioonikultuuri arendamise arenguprogrammi väljatöötamiseks, korraldamiseks ja läbiviimiseks haridusasutuste meeskondadele, arvestades alusharidusasutuste (lastehoidude ja lasteaedade) ning üldhariduskoolide eripära. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313444-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Väärtuspõhise organisatsioonikultuuri arendamise programm alusharidusasutuste meeskondadele
Description: Arenguprogrammi eesmärk on toetada alusharidusasutuse meeskonda väärtuspõhise organisatsioonikultuuri kujundamisel nii, et asutuse juhtimine, koostöö, igapäevapraktikad ja õpi- ning kasvukeskkond toetaksid lapse arengut, heaolu ja eesti keele kasutamise julgust. Programmi fookuses on mängulise ja lõimitud keeleõppe toetamine, lapse päevakava ja kasvukeskkonna teadlik kujundamine, rühma- ja majatasandi kokkulepete loomine, õpetajate ja tugispetsialistide koostöö tugevdamine ning perede kaasamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313444-0001
Lot: LOT-0002
Title: Väärtuspõhise organisatsioonikultuuri arendamise programm üldhariduskoolide meeskondadele
Description: Arenguprogrammi eesmärk on toetada üldhariduskooli meeskonda väärtuspõhise organisatsioonikultuuri ja organisatsioonikultuuri kujundamisel nii, et kooli juhtimine, õppekorraldus, õpetajate koostöö, tugisüsteemid ning aine- ja keeleõppe lõimimine toetaksid eestikeelsele haridusele üleminekut süsteemselt ja kestlikult. Programmi fookuses on üldhariduse eripärast lähtuv väärtuspõhise organisatsioonikultuuri arendamine, sh kooliastmeülese koostöö tugevdamine, õppekava ja õppekorralduse arendamine, keeleteadliku õpetamise toetamine kõigis õppeainetes, hindamise ja tagasiside põhimõtete kujundamine, õppija akadeemilise edenemise ja heaolu toetamine ning kooli juhtimis- ja koostööpraktikate arendamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313444-0002