648796-2026 - Competition
Bulgaria – Hotel accommodation services – Услуги по резервации и хотелско настаняване за нуждите на дружествата от групата на ЕВН България
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Услуги по резервации и хотелско настаняване за нуждите на дружествата от групата на ЕВН България
Description: Услуги по резервации и хотелско настаняване за сътрудниците от групата на ЕВН България, включваща дружествата: Електроразпределение Юг ЕАД, ЕВН България Електроснабдяване ЕАД, ЕВН България Tоплофикация ЕАД, ЕВН Център за услуги ЕООД, ЕВН България ЕАД, ЕВН Трейдинг Саут Ийст Юръп ЕАД и ЕВН България Ренюъбълс ЕООД, със следните прогнозни стойности за период от 24 месеца: - за Електроразпределение ЮГ ЕАД – 680 000,00 евро, без включен ДДС - за ЕВН Център за услуги ЕООД– 235 000,00 евро, без включено ДДС - за ЕВН България Електроснабдяване ЕАД- 45 000,00 евро, без ДДС - за ЕВН България Топлофикация ЕАД - 72 000,00 евро, без ДДС - за ЕВН Трейдинг Саут Ийст Юръп ЕАД - 12 000,00 евро, без ДДС. - за ЕВН България ЕАД - 7 000,00 евро, без ДДС. - за ЕВН България Ренюъбълс ЕООД - 5 000,00 евро, без ДДС.
Internal identifier: 606881
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55110000 Hotel accommodation services
5. Lot
Lot: LOT-0001