648826-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Achizitie dotari si echipamente cu montaj inclus aferente obiectivului de investitie “Coridor de Mobilitate urbană prin crearea pistelor de biciclete și coridor prioritar pentru mijloc de transport ecologic traseul I de la est la vest și traseul II de la sud la vest în Municipiul Salonta", obiectiv finanțat prin Programul Regional Nord-Vest Prioritatea 4 o regiune cu mobilitate urbană multimodal
Description: Achizitie dotari si echipamente cu montaj inclus aferente obiectivului de investitie “Coridor de Mobilitate urbană prin crearea pistelor de biciclete și coridor prioritar pentru mijloc de transport ecologic traseul I de la est la vest și traseul II de la sud la vest în Municipiul Salonta", obiectiv finanțat prin Programul Regional Nord-Vest Prioritatea 4 o regiune cu mobilitate urbană multimodală durabilă,, Apel PRNV/2023/481.B/1 LOT 1: BICICLETE LOT 2: E TICKETING LOT 3: STATII AUTOBUZE Termenul de livrare este de maxim 45 de zile i de la data emiterii ordinului de incepere a executarii contractului Durata totala a contractului este de 45 de zile+ 24 garantia solicitata) Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Internal identifier: 3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30144400 Automatic fare collection
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BICICLETE
Description: Achizitie dotari si echipamente cu montaj inclus aferente obiectivului de investitie “Coridor de Mobilitate urbană prin crearea pistelor de biciclete și coridor prioritar pentru mijloc de transport ecologic traseul I de la est la vest și traseul II de la sud la vest în Municipiul Salonta", obiectiv finanțat prin Programul Regional Nord-Vest Prioritatea 4 o regiune cu mobilitate urbană multimodală durabilă,, Apel PRNV/2023/481.B/1 - cantitati si caracteristici tehnice conform Formular F4 anexat Caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 34431000 Non-motorised bicycles
Additional classification (cpv): 30231100 Computer terminals, 34432000 Parts and accessories for bicycles, 72212600 Database and operating software development services
Lot: LOT-0002
Title: E-TICKETING
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 30144200 Ticket-issuing machines, 48110000 Point of sale (POS) software package, 48813200 Real-time passenger information system, 72212220 Internet and intranet software development services
Lot: LOT-0003
Title: STATII AUTOBUZE
Main classification (cpv): 44212321 Bus shelters
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads, 48813200 Real-time passenger information system