648992-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Zakup i dostawa odczynników dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa odczynników dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa odczynników dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, z podziałem na poniższe części: Pakiet nr 1: Zakup i dostawa odczynników do TapeStation Pakiet nr 2: Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania DNA metodą Sangera i analizy długości fragmentów restrykcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.209.2026.AJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1: Zakup i dostawa odczynników do TapeStation dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Description: Pakiet nr 1: Zakup i dostawa odczynników do TapeStation dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.209.2026.AJ - Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2: Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania DNA metodą Sangera i analizy długości fragmentów restrykcyjnych.
Description: Pakiet nr 2: Zakup i dostawa odczynników do sekwencjonowania DNA metodą Sangera i analizy długości fragmentów restrykcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.209.2026.AJ - Pakiet nr 2