2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU SPECJALISTYCZNEGO DO WYWOZU NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH ORAZ CZYSZCZENIA KANALIZACJI Z SYSTEMEM RECYKLINGU
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 r., samochodu specjalistycznego do wywozu nieczystości ciekłych oraz czyszczenia kanalizacji z systemem recyklingu, wraz z wymaganym wyposażeniem i dokumentacją, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 34144520 Sewage tankers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 r., samochodu specjalistycznego przeznaczonego do wywozu nieczystości ciekłych oraz czyszczenia kanalizacji, wyposażonego w system recyklingu, wraz z wymaganym wyposażeniem i dokumentacją. Szczegółowe wymagania techniczne i funkcjonalne dotyczące pojazdu, jego wyposażenia oraz systemu recyklingu określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie obejmuje również dostawę pojazdu zgodnego z wymaganiami określonymi w SWZ oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Quantity: 1 piece