2. Procedure
Procedure
Title: Számlavezetés és folyószámlahitel nyújtása
Description: Számlavezetés és folyószámlahitel nyújtása a DRV Zrt. részére. A közbeszerzési eljárás tárgyát részletesen a részvételi felhívás BT-24 mezője tartalmazza.
Internal identifier: EKR001845602026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: A Kbt. Második része szerinti, hirdetmény közzétételével induló tárgyalásos közbeszerzési eljárásra vonatkozó szabályok szerint.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66110000 Banking services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. számlaforgalmának bonyolítása, a fizetési számlákkal kapcsolatos tranzakciók elvégzése és a működéshez szükséges folyószámlahitel biztosítása a likviditási problémák kezelésére. Ennek keretében az Ajánlatkérő számlavezetése, valamint 3.000.000.000 Ft, azaz hárommilliárd forint összegű folyószámlahitel nyújtása általános vállalati finanszírozás céljából. Ennek megvalósításához az Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell az Ajánlatkérő részére nyújtani a szerződés lejáratáig a fizetési számla vezetési feladatok tekintetében: 1. pénzeszközkezelés és számlaforgalom bonyolítás (számlavezetés); 2. postai készpénzátutalási megbízások kezelése; 3. csoportos beszedés indítása, jóváírása; 4. csoportos átutalás; 5. készpénz be- és kifizetés; 6. bankkártya elfogadó tevékenység biztosítása.; Ennek megvalósításához az Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell az Ajánlatkérő részére nyújtani a szerződés lejáratáig a folyószámla-hitelkeret biztosítási feladatok tekintetében: 1. napi vállalati likviditás rulírozó jellegű folyószámla-hitelkeret útján történő biztosítása (folyószámlahitel). A szerződés 2027. január 1-jén lép hatályba. A szerződés alapján az Ajánlatkérő fizetési számláinak vezetése 2030. december 31-ig szükséges. A folyószámla-hitelkeret rendelkezésre tartásának végső időpontja 2029. december 30. A folyószámlahitel lejárata 2029. december 31. napja. Az Ajánlatkérő vállalja, hogy a folyószámlahitel fennállása alatt – egy technikai átállást követően – a vevői számlák tekintetében vállalt forgalmat 45 napon belül a nyertes Ajánlattevőhöz irányítja. Az ajánlatkérő, mint gazdasági társaság 2025. évi nettó árbevétele: 29 535 M Ft (azaz huszonkilencmilliárd-ötszázharmincötmillió forint). A közbeszerzés tárgyát részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumok, különösen a műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazzák.
Internal identifier: EKR001845602026/1
Additional classification (cpv): 66113000 Credit granting services