649133-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej oraz przeglądów technicznych aparatów RTG stacjonarnych, mobilnych oraz z ramieniem C, będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej oraz przeglądów technicznych aparatów RTG stacjonarnych, mobilnych oraz z ramieniem C, będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet 1 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych, konserwacji i napraw aparatów RTG firmy Siemens Pakiet 2 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych, konserwacji i napraw aparatów RTG firmy Philips Pakiet 3 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych i konserwacji aparatów RTG firm: Eurocolumbus, Italray, ibis oraz Intermedical Pakiet 4 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych i konserwacji aparatów RTG firm: Siemens, Control X Medical, Ibis, Carestream oraz Polyrad
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych, konserwacji i napraw aparatów RTG firmy Siemens
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych, konserwacji i napraw aparatów RTG firmy Philips
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych i konserwacji aparatów RTG firm: Eurocolumbus, Italray, ibis oraz Intermedical
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Obsługa serwisowa w zakresie przeglądów okresowych i konserwacji aparatów RTG firm: Siemens, Control X Medical, Ibis, Carestream oraz Polyrad