649249-2026 - Competition
Romania – Medical consumables – Materiale Sanitare - Ortopedie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Materiale Sanitare - Ortopedie
Description: ACORD CADRU - Materiale Sanitare - Ortopedie Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Internal identifier: 5002142_2026_PAAPD1638877
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Proteză Totală de Genunchi anatomică cu congruenţă medială - compatibilă cu implantarea robotică
Description: Natura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Proteză inversată de umăr cu stem mini
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Hemiartroplastie Umăr Stem de fracturi
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Proteză totală de cot
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Proteză de cap radial
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Sigilant antimicrobian pe baza de cianoacrilat
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Set chirurgical SOLD
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Set chirurgical GENUNCHI
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Set chirurgical universal
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Camp de incizie cu Iod
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Halat chirurgial ramforsata grad de eficienta ridicata M,L,XL,XXL
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Kit asistare robotica (pini , hus , trakeri si lame)
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Ace de biopsie osoasa
Internal identifier: 13