649254-2026 - Competition
Netherlands – Waste and rubbish containers and bins – Europese aanbesteding voor de levering ondergrondse containers en containerbehuizingen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding voor de levering ondergrondse containers en containerbehuizingen
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van ondergrondse containers en containerbehuizingen incl. montage toegangscontrole- en vulgraadsystemen. Het leveren van circa 480 ondergrondse containers en 100 containerbehuizingen incl. montage toegangscontrole- en vulgraadsystemen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Het leveren van ondergrondse containers, inclusief invalbeveiliging en montage toegangscontrole- en vulgraadsysteem. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Leveren en afmonteren van een containerbehuizing inclusief betonplaat en inbouwen toegangscontrole- en vulgraadsysteem. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 2