2. Procedure
Procedure
Title: Olosuhdetestihuone, Karelia Ammattikorkeakoulu Oy
Description: Pohjois-Karjalan hankintatoimi pyytää antamaan tarjouksen olosuhdetestihuoneesta Karelia Ammattikorkeakoulu Oy:lle. Kohdetta koskevat vaatimukset on esitetty tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä. Tarjous on sitova ja se tulee laatia suomen kielellä. Hankintaprosessi on kokonaisuudessaan suomenkielinen. Tavaran tulee täyttää Euroopan unionin suoraan velvoittavien säädösten, Suomen lakien ja asetusten sekä viranomaisten antamat määräykset mm. rakenteen, varusteiden, työ- ja paloturvallisuuden sekä sähköturvallisuuden osalta.
Internal identifier: 626191
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000