649346-2026 - Competition
Poland – Ambulances – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO TYPU C WRAZ Z ECMO/ECLS 4X4 zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO TYPU C WRAZ Z ECMO/ECLS 4X4 zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Description: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO TYPU C WRAZ Z ECMO/ECLS 4X4 zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Internal identifier: 93/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Uzasadnienie zastosowania procedury przyspieszonej Z uwagi na termin wynikający z finansowania zadania oraz wieloetapowy charakter procesu wykonania przedmiotu zamówienia zasadne jest zastosowanie procedury przyspieszonej, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wymaganych ustawą PZP zasad i gwarancji konkurencyjności postępowania.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001