649352-2026 - Competition
Netherlands – Television and audio-visual equipment – Levering en onderhoud Audio Visuele Middelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering en onderhoud Audio Visuele Middelen
Description: Het leveren van Audio Visuele Middelen, service en onderhoud. Maximaal budget €420.000,-
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het leveren van Audio Visuele Middelen, service en onderhoud. Geraamde waarde €540.000,-- euro exclusief btw. Maximale waarde €650.000,-- euro exclusief btw
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 50341000 Repair and maintenance services of television equipment
Options:
Description of the options: maximaal 4 maal met één jaar te verlengen