2. Procedure
Procedure
Title: Žaidimo mobiliesiems įrenginiams „Baltijos gynybos linija“ sukūrimo paslaugos
Description: Krašto apsaugos ministerija inicijuoja mobiliojo žaidimo kūrimą, kuriame vartotojai interaktyviu būdu galės susipažinti su Lietuvos gynybos principais. Žaidimas orientuotas į plačiąją visuomenę, ypač jaunimą, siekiant patrauklia ir suprantama forma perteikti sudėtingas nacionalinio saugumo temas. Žaidimas leis simuliuoti valstybės gynybą – planuoti kliūtis ir modeliuoti gynybos linijos veikimą įvairiuose scenarijuose. Pirkimo objektas – žaidimo sukūrimo paslaugos.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212930 Training and entertainment software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0