649510-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 15 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 15 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. Część 11,12 - Projekt „Ochrona bioróżnorodności na obszarach transgranicznych Ukrainy i Polski przed populacjami inwazyjnego barszczu (Heracleum)”, nr umowy: PLUA.01.03-IP.01-0008/23, jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027.”
Internal identifier: EZ-p.26.1.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38436200 Rotating evaporators, 38510000 Microscopes, 33112200 Ultrasonic unit, 38433000 Spectrometers, 38410000 Metering instruments, 38434500 Biochemical analysers, 38434520 Blood analysers, 38432100 Gas-analysis apparatus, 42931000 Centrifuges, 33172100 Anaesthesia devices, 38500000 Checking and testing apparatus, 38311100 Electronic analytical balances, 39181000 Laboratory benching, 38519320 Video attachments for microscopes, 34711200 Non-piloted aircraft, 48120000 Flight control software package, 80500000 Training services, 48328000 Image-processing software package, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38436600 Immersion homogenisers, 38432210 Gas chromatographs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1– Wyparka rotacyjna z dodatkowym wyposażeniem
Description: Część 1– Wyparka rotacyjna z dodatkowym wyposażeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 38436200 Rotating evaporators
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Mikroskop odwrócony, do technik jasnego pola, kontrastu fazowego i fluorescencji
Description: Część 2 – Mikroskop odwrócony, do technik jasnego pola, kontrastu fazowego i fluorescencji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ,
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Weterynaryjny przenośny aparat ultrasonograficzny
Description: Część 3 – Weterynaryjny przenośny aparat ultrasonograficzny, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ,
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Spektrofotometr UV-VIS
Description: Część 4 – Spektrofotometr UV-VIS, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Internal identifier: Część 4
Additional classification (cpv): 38433000 Spectrometers, 38410000 Metering instruments
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Analizator gazów krwi, elektrolitów i testów immunologicznych
Description: Część 5 – Analizator gazów krwi, elektrolitów i testów immunologicznych, z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ,
Internal identifier: Część 5
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers, 38434520 Blood analysers, 38432100 Gas-analysis apparatus
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności
Description: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Additional classification (cpv): 42931000 Centrifuges
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – Aparat do anestezji wziewnej
Description: Część 7 – Aparat do anestezji wziewnej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Additional classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 – Spektrofotometr do pomiaru barwy
Description: Część 8 –Spekrofotometr do pomiaru barwy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 8
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 – Waga analityczna dwuzakresowa z antywibracyjnym stołem wagowym i jonizatorem
Description: Część 9 – Waga analityczna dwuzakresowa z antywibracyjnym stołem wagowym i jonizatorem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 9 do SWZ
Internal identifier: Część 9
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 38311100 Electronic analytical balances, 39181000 Laboratory benching
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 – Mikroskop stereoskopowy z kamerą cyfrową
Description: Część 10 – Mikroskop stereoskopowy z kamerą cyfrową, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 10 do SWZ
Internal identifier: Część 10
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes, 38519320 Video attachments for microscopes
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 – Zakup bezzałogowego statku powietrznego o konstrukcji wielowirnikowca wraz z akcesoriami, oprogramowaniem oraz wdrożeniem
Description: Część 11 – Zakup bezzałogowego statku powietrznego o konstrukcji wielowirnikowca wraz z akcesoriami, oprogramowaniem oraz wdrożeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 11 do SWZ
Internal identifier: Część 11
Main classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Additional classification (cpv): 48120000 Flight control software package, 48328000 Image-processing software package, 80500000 Training services
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 – Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego kiełkownika typu Jacobsen, wraz z uruchomieniem oraz z przeszkoleniem użytkowników
Description: Część 12 – Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego kiełkownika typu Jacobsen, wraz z uruchomieniem oraz z przeszkoleniem użytkowników, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 12 do SWZ
Internal identifier: Część 12
Additional classification (cpv): 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 – Homogenizator
Description: Część 13 – Homogenizator, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 13 do SWZ.
Internal identifier: Część 13
Additional classification (cpv): 38436600 Immersion homogenisers
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 – Wyparka rotacyjna z wyposażeniem
Description: Część 14 – Wyparka rotacyjna z wyposażeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 14 do SWZ
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 – Chromatograf gazowy GC FID z wyposażeniem i możliwością rozbudowy
Description: Część 15 – Chromatograf gazowy GC FID z wyposażeniem i możliwością rozbudowy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 15 do SWZ
Internal identifier: Część 15
Additional classification (cpv): 38432210 Gas chromatographs