649652-2025 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Flexibele Arbeidskrachten - Uitzenden en Payroll
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Flexibele Arbeidskrachten - Uitzenden en Payroll
Description: In 2019 heeft de provincie Zuid-Holland een Raamovereenkomst afgesloten voor de inhuur van Flexibele Arbeidskrachten via een tweetal uitzendbureaus, waarbij ook Payroll conform de W.A.B. is meegenomen. In de afgelopen periode is er sprake geweest van doorleen en ZZP facturatie, beide vormen van diensten zijn uitgesloten in deze aanbesteding. Bestuurssecretaresses zijn in de vorige Raamovereenkomst niet meegenomen, deze worden nu wel meegenomen in de uitvraag. De looptijd was 4 jaar. De huidige Raamovereenkomst loopt af op 1 mei 2025, deze zijn verlengd tot 1 oktober. De provincie Zuid-Holland heeft besloten om de inhuur van personeel Europees aan te besteden. De nieuwe Raamovereenkomst moet per 1 oktober 2025 ingaan.
Internal identifier: DOS-2024-0005257
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79621000 Supply services of office personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000