649658-2026 - Competition
Greece – Financial consultancy services – Τεχνική, πληροφοριακή και αναλυτική υποστήριξη για τη συλλογή, επεξεργασία, αντιστοίχιση και διασταύρωση δεδομένων δημοτικών εσόδων
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Τεχνική, πληροφοριακή και αναλυτική υποστήριξη για τη συλλογή, επεξεργασία, αντιστοίχιση και διασταύρωση δεδομένων δημοτικών εσόδων
Description: Τεχνική, πληροφοριακή και αναλυτική υποστήριξη για τη συλλογή, επεξεργασία, αντιστοίχιση και διασταύρωση δεδομένων δημοτικών εσόδων
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66171000 Financial consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001