649666-2026 - Competition
Czechia – Generating sets – Dodávka elektrocentrál pro HZS ČR
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka elektrocentrál pro HZS ČR
DescriptionVeřejná zakázka je rozdělena na dvě části. Předmětem zakázky je dodávka mobilních elektrocentrál v celkovém počtu 140 kusů.
Internal identifierMV-142953/PO-PSM-2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31121000 Generating sets
Additional classification (cpv): 31121200 Generating sets with spark-ignition engines
5. Lot
LotLOT-0002
TitleČást 1: Dodávka elektrocentrál pro HZS ČR - Mobilní elektrocentrály 230 V v počtu 100 kusů
DescriptionMobilní elektrocentrály 230 V v počtu 100 kusů, z toho bude dodáno prvních 50 kusů do 1 měsíce od nabytí účinnosti této smlouvy zbývajících 50 kusů do 4 měsíců od nabytí účinnosti této smlouvy
Internal identifierMV-142953-3/PO-PSM-2026 - 1část
LotLOT-0003
TitleČást 2: Dodávka elektrocentrál pro HZS ČR - Mobilní elektrocentrály 230 V / 400 V v počtu 40 kusů
DescriptionMobilní elektrocentrály 230 V / 400 V v počtu 40 kusů bude dodáno do 35 dnů od nabytí účinnosti této smlouvy.
Internal identifierMV-142953-3/PO-PSM-2026 - 2 část