649675-2026 - Planning
Netherlands – Solar panel roof-covering work – Vervanging dakbedekking en plaatsen van PV-panelen
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Vervanging dakbedekking en plaatsen van PV-panelen
Description: De daken op de SVB panden in Nijmegen, Breda en deels Zaandam zijn verouderd en dienen vervangen te worden. Naast de vervanging dienen er zonnepanelen te worden aangebracht. De uitvoering van deze opdracht moet worden gecombineerd met het uitwerken en aanbrengen van valveiligheid op het dak. De schouw van de daken vindt plaats op: 8 december 2026 Zaandam 9.00/11.00 uur. 9 december 2026 Nijmegen 9.00/11.00 uur. 9 december 2026 Breda 13.00/14.30 uur. 1.000.000,-
Internal identifier: EA2026033
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45261215 Solar panel roof-covering work
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 45261210 Roof-covering work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Geen gebruik van perceelindeling
Description: Geen gebruik van perceelindeling 1.000.000,-
Internal identifier: 1