2. Procedure
Procedure
Title: Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Description: Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Internal identifier: POST/PEC/PEC/UZR/00433/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej. Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac opisanych w Załączniku nr 11 do SWZ – Formularz cenowy zakładka „zał_3.3_BC-3_2027-opcje” w zakresie punktów 1.1.1 do 1.1.5 oraz zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - OPZ pkt 1.1 b). Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).