649715-2026 - Competition
Croatia – Audio-visual equipment – Nabava multimedijalne opreme za Centar kulture Nedelišće
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava multimedijalne opreme za Centar kulture Nedelišće
Description: Predmet nabave je nabava, isporuka, montaža, ugradnja, konfiguracija, funkcionalno ispitivanje, puštanje u rad i edukacija korisnika za multimedijalnu i scensku opremu Centra za kulturu Nedelišće. Predmet nabave podijeljen je na sljedeće grupe: Grupa 1 – Nabava i ugradnja audio opreme – obuhvaća profesionalni sustav ozvučenja, sustav upravljanja zvukom, mikrofonske sustave, audio mrežnu infrastrukturu, sustav pozadinskog ozvučenja te pripadajuću opremu potrebnu za uspostavu funkcionalne audio cjeline. Grupa 2 – Nabava i ugradnja video opreme – obuhvaća sustave za video prikaz i prezentaciju sadržaja, projektorsku i prikazivačku opremu, interaktivne zaslone, video zid, informacijske kioske, prezentacijske sustave, AV upravljačke uređaje te pripadajuću opremu potrebnu za uspostavu funkcionalne video cjeline. Grupa 3 – Nabava scenske opreme s rasvjetom – obuhvaća profesionalnu scensku rasvjetu, sustav upravljanja rasvjetom, rasvjetna tijela, scensku konstrukciju, mobilnu pozornicu i pripadajuću opremu potrebnu za održavanje kulturnih, umjetničkih i drugih javnih događanja. Predmet nabave uključuje svu opremu, materijal, radove i usluge potrebne za uredno izvršenje ugovora, uključujući prijevoz, unos, montažu, povezivanje, konfiguraciju, ispitivanje funkcionalnosti, puštanje u rad, isporuku tehničke dokumentacije i jamstava te edukaciju korisnika za rukovanje opremom. Detaljne tehničke specifikacije i količine opreme definirane su troškovnikom i tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave koje čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26/JN-RO-4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nabava i ugradnja audio opreme
Description: Predmet nabave obuhvaća nabavu, isporuku, montažu, povezivanje, konfiguraciju, funkcionalno ispitivanje i puštanje u rad profesionalnog audio sustava za potrebe Centra za kulturu Nedelišće. Nabava uključuje sustav ozvučenja dvorane, sustav upravljanja zvukom, mikrofonske sustave, monitoring sustav, audio mrežnu infrastrukturu, sustav pozadinskog ozvučenja, pripadajuće nosače, ormariće, kabele, spojni materijal i ostalu opremu potrebnu za uspostavu potpuno funkcionalne audio cjeline. Predmet nabave uključuje svu opremu, materijal, radove i usluge potrebne za uredno izvršenje ugovora, uključujući prijevoz, istovar, unos opreme, montažu, povezivanje, konfiguraciju sustava, programska podešenja, ispitivanje funkcionalnosti, puštanje sustava u rad, isporuku tehničke dokumentacije i jamstava te edukaciju najmanje 2 korisnika Naručitelja za rukovanje i upravljanje isporučenim audio sustavom, u trajanju od najmanje 4 sata, na lokaciji Centra kulture Nedelišće. Sva isporučena oprema mora biti nova, nekorištena, međusobno kompatibilna i sposobna funkcionirati kao jedinstvena funkcionalna cjelina sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku. Detaljne tehničke specifikacije, količine i zahtjevi za opremu definirani su troškovnikom koji čini sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26/JN-RO-4-1
Additional classification (cpv): 32342000 Loudspeakers, 32342410 Sound equipment, 32342420 Studio mixing console, 32343000 Amplifiers
Lot: LOT-0002
Title: Nabava i ugradnja video opreme
Description: Predmet nabave obuhvaća nabavu, isporuku, montažu, povezivanje, konfiguraciju, funkcionalno ispitivanje i puštanje u rad video i prezentacijske opreme za potrebe Centra za kulturu Nedelišće. Nabava uključuje sustave za video prikaz i prezentaciju sadržaja, projektorsku i prikazivačku opremu, projekcijska platna, interaktivne zaslone, LED video zid, informacijske i interaktivne kioske, prezentacijske sustave, AV upravljačke uređaje, signalnu i komunikacijsku infrastrukturu, pripadajuće nosače, kabele, spojni materijal i ostalu opremu potrebnu za uspostavu potpuno funkcionalne video-prezentacijske cjeline. Predmet nabave uključuje svu opremu, materijal, radove i usluge potrebne za uredno izvršenje ugovora, uključujući prijevoz, istovar, unos opreme, montažu, povezivanje, konfiguraciju sustava, programska podešenja, ispitivanje funkcionalnosti, puštanje sustava u rad, isporuku tehničke dokumentacije i jamstava te edukaciju najmanje 2 korisnika Naručitelja za rukovanje i upravljanje isporučenim video i multimedijskim sustavima, u trajanju od najmanje 4 sata, na lokaciji Centra kulture Nedelišće. Za pojedine stavke predmeta nabave propisani su zahtjevi kompatibilnosti s određenim operativnim odnosno programskim okruženjima radi osiguranja pravilnog rada i interoperabilnosti s aplikativnim rješenjima predviđenima za korištenje na predmetnoj opremi. Takvi zahtjevi utvrđeni su isključivo u opsegu potrebnom za osiguranje funkcionalnosti cjelovitog sustava. Za stavke koje se prema tehničkim specifikacijama mogu izvesti kao namjenski izrađena rješenja dopuštena je izvedba odgovarajućeg rješenja od strane proizvođača odnosno integratora, pod uvjetom da ponuđeno rješenje u cijelosti ispunjava sve propisane tehničke, funkcionalne i druge zahtjeve Dokumentacije o nabavi. Kod interaktivnih kioska i zaslona namijenjenih neposrednom korištenju korisnika primjenjuju se zahtjevi pristupačnosti utvrđeni tehničkim specifikacijama i pripadajućim Smjernicama za izvedbu interaktivnih kioska sa zaslonom osjetljivim na dodir prilagođenih osobama s invaliditetom. Sva isporučena oprema mora biti nova, nekorištena, međusobno kompatibilna i sposobna funkcionirati kao jedinstvena funkcionalna cjelina sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku. Detaljne tehničke specifikacije, količine i zahtjevi za opremu definirani su troškovnikom i pripadajućim prilozima koji čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26/JN-RO-4-2
Additional classification (cpv): 38652120 Video projectors, 32322000 Multimedia equipment, 32323000 Video monitors, 32323300 Video equipment, 30231320 Touch screen monitors, 32351200 Screens
Lot: LOT-0003
Title: Nabava scenske opreme sa rasvjetom
Description: Predmet nabave obuhvaća nabavu, isporuku, montažu, povezivanje, konfiguraciju, funkcionalno ispitivanje i puštanje u rad scenske opreme i rasvjete za potrebe Centra za kulturu Nedelišće. Nabava uključuje sustav scenske rasvjete, sustav upravljanja rasvjetom, rasvjetna tijela, scensku konstrukciju, mobilnu/demontažnu pozornicu, pripadajuće nosače, kabele, spojni materijal i ostalu opremu potrebnu za uspostavu potpuno funkcionalne scenske cjeline namijenjene održavanju kulturnih, umjetničkih, obrazovnih i drugih javnih događanja. Predmet nabave uključuje svu opremu, materijal, radove i usluge potrebne za uredno izvršenje ugovora, uključujući prijevoz, istovar, unos opreme, montažu, povezivanje, konfiguraciju sustava, programska podešenja, ispitivanje funkcionalnosti, puštanje sustava u rad, isporuku tehničke dokumentacije i jamstava te edukaciju najmanje 2 korisnika Naručitelja za rukovanje i upravljanje isporučenom scenskom opremom i sustavom scenske rasvjete, u trajanju od najmanje 4 sata, na lokaciji Centra kulture Nedelišće. Sva isporučena oprema mora biti nova, nekorištena, međusobno kompatibilna i sposobna funkcionirati kao jedinstvena funkcionalna cjelina sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku. Detaljne tehničke specifikacije, količine i zahtjevi za opremu definirani su troškovnikom koji čini sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26/JN-RO-4-3
Additional classification (cpv): 31518100 Floodlights, 44212320 Miscellaneous structures, 31520000 Lamps and light fittings, 31527260 Lighting systems, 31500000 Lighting equipment and electric lamps